onás
S.Anselmo S.p.A.
ph. 049 9304711
email: @santanselmo.it
 
S.Anselno bylo založeno počátkem 20. stol. pradědečkem současného prezidenta Renza De Checchi. Později v 70. letech bratři De Checchi začali jako první v Itálii vyrábět obkladové cihly technologií lití do forem, Díky tomu se stali jedničkou na italském trhu.

Na základě zkušeností z předchozích letbyl v roce 1980 systém výroby celkově přetvořen pro maximální flexibilitu a možnost přizpůsobení výroby různým velikostem a estetickému dokončování cihel. Současná produkce nabízí přes 100 různých druhů. Výrobna je schopna produkovat všechny druhy neobyčejných kousků a je proto považována za skutečnou uměleckou laboratoř. Mezi významné restaurátorské aktivity z poslední doby patří Zlatý dům v Římě, kaple Srovegni v Padově a Divadlo La Fenice v Benátkách.

Společnost také vlastní plně vybavenou moderní technickou laboratoř s vysoce specializovaným personálem, starajícím se o kvalitu výroby, která je hlavní prioritou společnosti S.Anselmo. Byla první společností v tomto sektoru, která získala certifikát ISO 9002, už v roce 1995. Díky velmi důležitému obchodnímu plánu převzetí uskutečněnému v posledních 3 letech a její akcionářské struktuře S.Anselmo a její dceřiné společnosti vlastní vice jak 9 továren a mohou nabídnout celou škálu pálených produktů pro: střechy, podlahy, větrací zdi a tažené cihly.


S.Anselmo | living the difference (logo)
   
Puro Cotto 100%Quality system certification: UNI EN ISO  9001:2000 - Certificate 95079    
© S.ANSELMO S.p.A. - All Rights Reserved.
VAT n. IT02365150289
[Italiano] [English] [Magyarul] [česky] [Român] [繁體中文] [Slovenski] [русском]
  news: